Alce İnovatif Tasarım Yapı Sistemleri Kurumsal Kimlik İletişim

Kurumsal Kimlik

ALCE İnovatif Tasarım Yapı Sistemleri İnşaat Dekorasyon Ltd. Şti. olarak, değerli müşterilerimize güvenilir, yenilikçi ve yüksek kaliteli yapı çözümleri sunmaktayız. İnovasyon ve mükemmeliyetin ısrarlı takipçisiyiz ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için sürekli olarak yeni ve daha iyi yollar aramaktayız.

İşte şirketimizin Kurumsal Kimlik bilgileri:

  • Şirket Unvanı: ALCE İnovatif Tasarım Yapı Sistemleri İnşaat Dekorasyon Ltd. Şti.
  • Adres: Ziya Gökalp Mah. Hürriyet Bulv. No:77/B Başakşehir, İstanbul
  • İletişim Numarası: +902128072727
  • Resmi Web Sitesi: https://alceyapi.com.tr
  • Mail Adresi: info@alceyapi.com.tr
  • Ticaret Sicil Numarası: İstanbul Ticaret Sicili Müdürlüğü – 318860-5
  • Vergi Numarası: İkitelli Vergi Dairesi / 0501222748
  • Mersis Numarası: 0050122274800001

Şirketimiz, etik iş ilkeleri ve yüksek standartları benimser. Müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak ve iş süreçlerini sürekli iyileştirmek için çaba gösteriyoruz. Sorularınız, önerileriniz veya geri bildirimleriniz için bize mail adresimizden veya +902128072727 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Sizinle iletişim kurmak için sabırsızlanıyoruz!

Kısaca Biz

2004 yılında, Alce Asma Tavan ve Aydınlatma Sistemlerini hayata geçirme fikri ile yola çıkan ALCE İnovatif Tasarım Yapı Sistemleri, bu süre zarfında 1600’ü aşkın projeyi başarılı bir şekilde tamamlama başarısını gösterdi. Dinamik ve enerjik bir ekiple çalışarak, sektörünün öncü firmalarından biri haline geldi ve bugünkü kurumsal kimlik ortaya çıktı.

ALCE İnovatif Tasarım Yapı Sistemleri olarak, geleneksel olanı yenilikçi bir bakış açısıyla yeniden yorumlama ve zamana meydan okuyan bir estetik oluşturma vizyonuna sahibiz. Yeni malzeme teknolojilerine ayak uydurarak, bilinen çözümleri dönüştürme ve özgün detay çözümleri oluşturma becerimizle, tasarımı başarılı bir ürün haline getiriyoruz. Her bir proje için, işlevselliği, esnekliği ve yüksek tasarım değerini bir araya getirerek, mekanları zamansız kılarız.

Müşteri odaklı bir anlayışla hareket eder, her projenin başlangıç noktasını müşterilerimiz ve onların ihtiyaçları olarak belirleriz. Her bir müşterimizi dikkatle dinler, ihtiyaçlarını anlamak için gerçek bir ilgi gösteririz. Verdiğimiz sözler doğrultusunda projelerimizi zamanında ve belirtildiği şekilde tamamlarız. Anlaşılır ve ulaşılabilir olmayı ön planda tutarız. Kurumsal Kimlik anlayışımıza sıkı sıkıya bağlıyız.

ALCE İnovatif Tasarım Yapı Sistemleri olarak, verdiğimiz sözlere sadık kalır, projelerimizi belirlenen süre içerisinde, olağanüstü durumlar dışında, tamamlarız. En deneyimli montaj ekibimizle birlikte çalışarak, projeleri en üst düzeyde iş güvenliği ile tamamlarız. Kontrolörlerimiz tarafından yapılan son kontroller sonucunda projeyi teslim ederiz.